Váš košík je momentálně prázdný
HOME >Ochrana soukromí

Ochrana soukromí

 

Ochrana a zpracování osobních údajůZákazník uděluje podle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, tímto zcela dobrovolně, svobodně, vědomě a výslovně  souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, emailová adresa, bydliště, telefonní číslo a IP adresa (dále jen „Osobní údaje“),  a to po dobu 5 let ode dne udělení tohoto souhlasu.


Zákazník bere na vědomí, že správcem Osobních údajů je společnost MEDIA CLUB, s.r.o., se sídlem Na žertvách 132/24, Libeň, 180 00 Praha 8, IČO: 294 13 982, která je rovněž i zpracovatelem. Dalším zpracovatelem Osobních údajů je společnost  FTV Prima, spol. s r.o., IČO: 48115908, se sídlem Na žertvách 132/24, Libeň, 180 00 Praha 8.


Zákazník  souhlasí s tím, že osobní údaje budou zpracovávány, shromažďovány a uchovávány pro účely splnění smluvního vztahu (tj. zejména odeslání objednaného zboží, uplatnění reklamace) a pro marketingové účely správce Osobních údajů.


Zákazník bere na vědomí, že ne všechna zpracování osobních údajů provádí společnost MEDIA CLUB, s.r.o., sama. Zákazník uděluje  souhlas se zpřístupňováním osobních údajů v obvyklém rozsahu zpracovatelům či jiným příjemcům – dodavatelům externích služeb pro MEDIA CLUB, s.r.o. (programátorské či jiné podpůrné technické služby, dodavatelé počítačových systémů, serverových služeb, rozesílání e-mailů a poskytovatelům archivačních služeb), provozovatelům serverů či provozovatelům technologií využívaných MEDIA CLUB, s.r.o., kteří je zpracovávají za účelem zajištění funkčnosti příslušných služeb.


Zákazník potvrzuje, že je poučen o právu udělený souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoli a bez udání důvodů odvolat, a to buď elektronicky prostřednictvím emailu doručeným na adresu: recepce @radiounited.cz nebo písemně podáním doručeným na adresu správce Osobních údajů.  Dále potvrzuje, že je poučen o právu požadovat přístup k osobním údajům, požadovat opravu osobních údajů, požadovat výmaz osobních údajů, požadovat omezení zpracování osobních údajů a o právu vznést námitku proti zpracování.

 

Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz | Katalog 4obchody.com | NEJshopy.eu | Výměna odkazů | Naakup.cz | Osobní trenér fitness | Frodovy deskové hry | eShop-katalog.cz :: internetové obchody a vyhledávač zboží na jednom místě | OnlineShopy.cz | Katalog internetových obchodů | Katalog českých internetových obchodů | AB-bazar-SEO katalog firem